O Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska usłyszysz jeszcze nie raz. Działają od niedawna, bo od 1 kwietnia. Wczoraj w Nowej Rudzie odbył się wyjątkowy koncert – koncert szczególny, bo na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci.

A tu zupełnie inny świat…

Ponownie był pretekst do wyrwania się z domu. I znowu było warto! Na zaproszenie Agnieszki i Andrzeja Kruków – rodziców Hani – pojechaliśmy do Nowej Rudy, malowniczo położonej miejscowości na Dolnym Śląsku. To tylko półtorej godziny drogi od Wrocławia. Zupełnie inny świat! Dla takich domatorów jak my, uwiązanych na co dzień do dziecięcego łóżeczka, to niezapomniane przeżycie.

Koncert dla podopiecznych domowego hospicjum dla dzieci z Wrocławia

Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie

Tutaj 23 kwietnia 2016r. odbył się koncert charytatywny „Rozkwitaj Dobrem na Wiosnę” na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska”

O godzinie 14:00, w Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczął się wyjątkowy koncert charytatywny Rozkwitaj Dobrem na Wiosnę! Wśród przyjaciół, pięknej poezji, muzyki, tańca i śpiewu, dźwięków fortepianu i skrzypiec miło spędziliśmy czas, choć na chwilę zapominając o codzienności. Na scenie wystąpiła utalentowana młodzież z Dolnego Śląska oraz niespodzianka – pracownicy i wolontariusze Stowarzyszenia „Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska”. Naprawdę gratuluję odwagi! Odkryłem, że są obok nas osoby, które urodziły się na scenie, nie wiedzą co to trema a występując publicznie są po prostu w swoim żywiole!

Więcej rapu! Rap to poezja!

Pewnie teraz spytasz co z naszym Franiem? Nasz Franio to zuch! Głośne, rytmiczne i ekspresyjne dźwięki rapu ukoiły go do snu tak skutecznie, że przespał prawie cały koncert! Może podobną terapię trzeba mu wprowadzić w domu 🙂

Wróciliśmy do domu cudownie zmęczeni, uśmiechnięci i naładowani pozytywną energią. Dziękujemy Wam Agnieszko i Andrzeju za ten piękny dzień!

Domowe hospicjum dla dzieci potrzebuje Twojej pomocy

A! Zapomniałbym o najważniejszym! Podczas uroczystości kwestowano do puszek oraz odbyła się aukcja charytatywna. Dzięki ludziom o gołębich sercach udało się zebrać prawie 3 tys. zł na szczytny cel – opiekę nad małymi pacjentami z Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska.

Serce i dusza się radują!

Jeżeli tylko chcesz możesz pomóc nowemu domowemu hospicjum dla dzieci z Wrocławia w opiece nad bardzo chorymi małymi dzieciaczkami. Każda złotówka się liczy. Potrzeba sprzętu medycznego, biurowego, samochodów. Długo by wymieniać. Zresztą, wejdź na stronę https://formuladobra.pl/jak-mozesz-pomoc/ i przeczytaj. A może zechcesz zostać wolontariuszem?

PS

W samochodzie już nie było rapu więc było trochę gorzej 😉

Z miłości zrodzony miłością pozostaniesz...