Możesz pomóc Franiowi. Nie wydając grosza. Oczywiście jeżeli tylko masz na to chęci i czas.  Opowiedz innym o naszym Franiu i wesprzyj nas w dystrybucji jego ulotki. Sami ją zaprojektowaliśmy i nasz mały projekt wysłaliśmy wczoraj do drukarni. Dzisiaj ulotki już leżą na moim biurku. Jeżeli zechcesz pomóc i pozostawisz nam kontakt do siebie (wykorzystaj wygodny formularz poniżej), to wyślemy Ci taką ilość ulotek jakiej będziesz potrzebować – 50, 100, 200 a może jeszcze więcej. Rzecz jasna, zapłacimy za przesyłkę.

Po raz drugi przychodzi nam zmierzyć się z akcją Podaruj Franiowi 1% podatku. Podaruj dobre dni. W ubiegłym roku udało się pozyskać w ten sposób środki finansowe w wysokości 5290,20zł. Od dwóch miesięcy są one do dyspozycji Frania. Wszystkim darczyńcom jeszcze raz z całego serca dziękujemy! Środki przeznaczymy na finansowanie regularnej rehabilitacji Frania. Powinno ich wystarczyć na okres sześciu – siedmiu miesięcy. NFZ nie pokrywa absolutnie żadnych kosztów domowej rehabilitacji Frania więc jesteśmy skazani wyłącznie na siebie i otwarte serca innych.

Systematyczna rehabilitacja usprawnia naszego Króla, niweluje przykurcze, zmniejsza ból, rozluźnia i wycisza – zwiększa jakość życia choć pewnie nie może go wydłużyć… Teraz nasz Franeczek rehabilitowany jest metodą NDT Bobath. Trzy razy w tygodniu do Frania przyjeżdża rehabilitantka. Tak więc zapewnienie rehabilitacji Franiowi to jest nasz priorytet.

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory zaangażowali się w naszą sprawę. W tym roku również prosimy Cię o pomoc.

1% podatku dla Frania - Franiowa ulotka z bliska - awers
1% podatku dla Frania - Franiowa ulotka z bliska - rewers

Tu zamów ulotki za darmo:

Ilość ulotek:

9 + 4 =

Z miłości zrodzony miłością pozostaniesz...