Witaj Świecie!

Zawsze musi być ten pierwszy raz! To jest pierwszy wpis w Pamiętniku Niezwykłego Frania. Tak będziemy nazywać blog, w którym będziemy publikować to co dla nas ważne i czym chcemy się drogi czytelniku z Tobą podzielić. Nie obiecuję, że będziemy pisać codziennie – nowe wpisy będą pojawiać się raczej nieregularnie. Znamy już nasze możliwości „pisarskie”, które są niestety ograniczone najczęściej czasem. Nasze głowy przepełnione są sprawami dnia codziennego i nieraz trudno jest wieczorem wykrzesać siły na pisanie. Ale postaramy się. Obiecuję. Franio zasługuje na taki Pamiętnik, bo jest niezwykłym chłopczykiem i to pod każdym względem.

Zapamiętaj ten adres

Blog dostępny będzie zawsze pod adresem: https://franio.sluszczak.pl/blog/

Dodaj go do ulubionych w Twojej przeglądarce internetowej.

Dobrze poukładane

Wpisy na blogu zamierzamy publikować w jednej z poniższych kategorii, po to, abyś łatwiej mógł odnaleźć to co Cię najbardziej interesuje. Kategoryzacja wpisów porządkuje wpisy na blogu. A oto kategorie pamiętnika (w kolejności alfabetycznej):

  • Aktualności – Co słychać u Frania i w naszej rodzinie? Tego dowiesz się właśnie tutaj.
  • Apel – Tutaj dowiesz się w jaki sposób możesz pomóc Franiowi i czego teraz Franio najbardziej potrzebuje.
  • Bazar – Nasz mały bazarek. Tutaj coś sprzedajemy i kupujemy.
  • Bez kategorii – Gdy mimo najszczerszych chęci i gimnastyki umysłu nie można przypisać żadnej kategorii.
  • Kolorowanki – Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania. Proste i cudne.
  • Medycyna – Po prostu czysta wiedza w przystępnej postaci. Będzie naukowo i medycznie…
  • Mówią o nas – Franio i rodzina Słuszczaków w mass mediach.
  • Rozmaitości – Różne informacje i ciekawostki, często znalezione w sieci, którymi chcieliśmy się z Wami podzielić.
  • Wydarzenia – Ważne wydarzenia w ważnych sprawach: opowiadamy, zachęcamy do udziału, wspierania tych ważnych inicjatyw, udostępniania.

Linki do wpisów danej kategorii zawsze znajdziesz po prawej stronie strony. Nie jest wykluczone, że w ferworze naszego pisania pojawi się jeszcze jakaś „mądra” kategoria.

Dziękujemy za Twoje komentarze

Serdecznie zapraszamy do komentowania naszych wpisów. Komentowanie jest proste. Prostsze nawet niż na Facebooku. Wystarczy, że wpiszesz jedynie treść swojego komentarza. Nie musisz mieć żadnego konta, skrzynki e-mail ani się rejestrować.

Będzie nam miło, jeżeli podpiszesz swój komentarz imieniem lub pseudonimem – wpisz je w pole „Podpis”. Jeżeli nie chcesz, nie musisz tego robić, wówczas Twój komentarz pozostanie całkowicie anonimowy.

Jeżeli posiadasz własną stronę internetową lub profil na FB, adres internetowy możesz wpisać w pole „strona www”. Dasz w ten sposób naszym czytelnikom możliwość odwiedzenia Twojej strony.

Komentarze wpisane w blogu Frania są przez nas moderowane. To znaczy, że nie pojawiają się od razu na stronie, ale dopiero po przeczytaniu przez nas i zatwierdzeniu. Na przykład odrzucamy komentarze, które są reklamami lub nie nadają się do publikacji z innych względów. Bo przecież nie chcemy aby Niezwykły Pamiętnik Frania został internetowym śmietnikiem. Więcej informacji o zasadach komentowania znajdziesz w naszych Zasadach korzystania.

Zostań autorem

Będzie nam niezwykle miło, jeżeli zechcesz zostać jednym z autorów Pamiętnika Niezwykłego Frania. Zdecydowaliśmy, że oddajemy bloga także i w Wasze w ręce. Jeżeli chcesz się podzielić swoimi przeżyciami, napisać coś od serca lub przekazać ciekawe dla naszych czytelników informacje, proszę skontaktuj się z nami. Stawiamy jeden warunek. Artykuły muszą być związane z tematyką witryny internetowej Frania.

Bądź na bieżąco

Odwiedzaj często Pamiętnik Niezwykłego Frania. Jeżeli chcesz być powiadamiany o nowych wpisach w pamiętniku, zapisz się na Biuletyn Frania (newsletter).

Możesz także:

Obraz tytułowy: „Queen Butterfly” autorstwa Ken Slade, na licencji CC BY-NC 2.0

Z miłości zrodzony miłością pozostaniesz...